Produktinformation
Koble ERS-sensoren din til de fleste PWM ExpressLRS-mottakere - selv de uten egen UART-port. Denne kompakte PCB-adapteren gjør sensorens JST-GH UART-kontakt (hun) om til to utganger: en standard servo-plugg og en enkelt Dupont-signalledning, slik at den kan kobles til to PWM-kanaler.
PS! Produkten kan skilja sig från videon.
Läs merKlippet har lagts till som relevant information till produkten, men är inte nödvändigtvis identiskt. Innehållet i en produktvideo, testvideo eller recension kan skilja sig från produkten som säljs. Det kan gälla färger, specifikationer, versionsskillnader, regionala skillnader etc. Det är produktens namn, beskrivning och bilder som du ska hantera vid köp av varan.
OK
Delar
Hitta delarna enkelt
Denna produkt har PartFinder
Partfinder är designad för att göra det så enkelt som möjligt att hitta rätt del för produkten med hjälp av sprängskiss och/eller reservdelslistor.
Öppna PartFinder
c-p72620
Delar du saknar? Klicka här!