Produktinformation
Anslut din ERS-sensor till de flesta PWM ExpressLRS-mottagare - även de utan en dedikerad UART-port. Denna kompakta PCB-adapter omvandlar sensorns JST-GH UART-kontakt (hona) till två utgångar: en standard servokontakt och en enda Dupont-signalkabel, vilket gör att den kan anslutas till två PWM-kanaler.
PS! Produkten kan skilja sig från videon.
Läs merKlippet har lagts till som relevant information till produkten, men är inte nödvändigtvis identiskt. Innehållet i en produktvideo, testvideo eller recension kan skilja sig från produkten som säljs. Det kan gälla färger, specifikationer, versionsskillnader, regionala skillnader etc. Det är produktens namn, beskrivning och bilder som du ska hantera vid köp av varan.
OK
PS! Produkttexten är maskinöversatt från norska.
Delar
Hitta delarna enkelt
Denna produkt har PartFinder
Partfinder är designad för att göra det så enkelt som möjligt att hitta rätt del för produkten med hjälp av sprängskiss och/eller reservdelslistor.
Öppna PartFinder
c-p72620
Delar du saknar? Klicka här!