Gratis frakt över 1.500 kr. Vi förtullar!
NYHET!
HemBilarLastebilerTrailer
Skriv produktblad

HuiNa Semitrailer för Scania 770S - Svart

Tillhör kategori
Trailer
Handla nu, dela upp eller betala senare. Walley Läs mer
kr 1.095,-
Priser exkl. moms
3|63|1146
ArtikelID: 74449, Produktnr: CY1509
LoadWalleyWidget
Produktinfo
Rekommenderade tillbehör
Tipsa en vän
Recensioner

Produktinformation

Höj- och sänkfunktion
För Huina Scania 770S lastbil
Ljus
3-axlad
51 cm lång
3-axlad släpvagn i skala 1:18, designad för att användas med Huina Scania 770S RC-lastbil. Lastbilen ger både praktisk nytta och visuell effekt till din transportuppsättning. Den är utrustad med ett massivt metallchassi, mönstrade gummidäck, elektronisk anslutning till lastbilen, belysning samt en höj- och sänkfunktion. Släpvagnen är 51,4 cm lång!

Rekommenderade tillbehör

PS! Produkten kan skilja sig från videon.Läs merKlippet har lagts till som relevant information till produkten, men är inte nödvändigtvis identiskt. Innehållet i en produktvideo, testvideo eller recension kan skilja sig från produkten som säljs. Det kan gälla färger, specifikationer, versionsskillnader, regionala skillnader etc. Det är produktens namn, beskrivning och bilder som du ska hantera vid köp av varan.

OK
PS! Produkttexten är maskinöversatt från norska.

Släpvagnen levereras med batteri och laddare. Radion som medföljer Scania-lastbilen styr släpvagnens funktioner. Måtten är: 514x166x188mm.

Rekommenderade tillbehör

HuiNa Scania 770S Lastbil 2.4Ghz 1:18 - Röd
3|67|1145
kr 1.492,-
-21%
HuiNa Scania 770S Lastbil 2.4Ghz 1:18 - Grön
3|64|1145
kr 1.250,-
1591| 1.591,-
HuiNa Scania 770S Lastbil 2.4Ghz 1:18 - Silver
3|26|1145
kr 1.492,-

Produktrecensioner

Tyvärr ingen feedback om denna produkt ännu.

Ge din feedback
Produkt
HuiNa Semitrailer för Scania 770S - Svart
Välj betyg
Rubrik
Produktrecension
Logga in här
Riktlinjer
Produktrecensioner är avsedda för att du ska dela din upplevelse med andra som söker kunskap om produkten. Irrelevant, oriktigt eller stötande innehåll kommer att tas bort.

Frågor, reklamation e.l: kontakta oss direkt
Flera tittade också på